Prezent urodzinowy ze złotym zębem Dave’a Kinga w tle

Autor: 
Redakcja

Perkusista The Bad Plus może już odtrąbić sukces: dokładnie 8 czerwca, w dniu jego 42 urodzin, zbiórka pieniędzy na nagranie kolejnego krążka formacji Dave King Trucking Company przekroczyła założony próg $9 500 i zostanie sfinansowana za pośrednictwem Kickstartera. 

Grupa Dave King Trucking Company debiutowała w ubiegłym roku krążkiem w barwach Sunnyside Records. W studio spotkali sie: gitarzysta Erik Fratzke, basista Adam Linz oraz saksofonisci: Chris Speed i Brandon Wozniak. Płytę nazwali Good Old Light.

Choć konieczna do realizacji projektu kwota została zebrana, wciąż można dopisać się do listy tych, którzy jako pierwsi otrzymają płytę Dave King Trucking Company i to w dodatku na czarnej płycie. 

Analoga (wraz z linkiem do cyfrowej wersji płyty) zdobyć można za jedyne $25. Za więcej można otrzymać także podpisane przez Kinga pałki do gry na bębnach a za jeszcze więcej - prywatną lekcję gry. Najbardziej niezwykła pozostaje jednak oferta warta $1 500. Chojny internauta może w zamian za swój gest liczyć na warty $400 złoty ząb Dave’a Kinga. Jak podkreśla muzyk, nie chodzi jednak tylko o wartość rynkową tego dentystycznego klejnotu (obecnie znajdującego się już poza jamą gębową artysty). To przede wszystkim piękne wspomnienia. Dave miał go w buzi w trakcie swojej inicjacji seksualnej, a także gdy nagrywał pierwszy album z The Bad Plus itp. Ząb można licytować jeszcze przez 5 dni TUTAJ

Przy okazji przypomniał nam się film z Dave'm w roli głównej. 

King for Two Days Trailer from Couple 3 Films on Vimeo.

Tagi: