KiRk - Msza Święta w Brąswaldzie

kIRk - "Twarde, elektroniczne bity osadzone w organicznej strukturze. Rozedrgana trąbka wybrzmiewa wspólnie z chropowatymi skreczami. Techniczna dokładność splata się z jazzowym wolnomyślicielstwem i hip-hopową bezkompromisowością. Każdy ich koncert to continuum dźwiękowe. 
kIRk wpierw buduje rozedrganą przestrzeń, by móc potem deformować ją i przeistaczać w coraz to nowe kompozycje. Chodzi o poszerzenie granic ekspresji, o scalenie brzmienia syntetycznego i organicznego."

KIRK ma na koncie już całkiem sporo sukcesów - m. in. zagraliśmy dobrze przyjętą trasę po Litwie, Łotwie i polskim pomorzu oraz byliśmy zespołem miesiąca w lutowym Aktiviście. Zagraliśmy wiele koncertów w Polsce, w tym na Heineken OPEN'ER oraz innych liczących się festiwalach muzyki elektronicznej (ERA NH, Vivisesja, Synestezja, Plateaux, Digitaliach), nasze utwory były puszczane w wielu stacjach radiowych. Sześć wydawnictw zagranicznych, świetne recenzje EP About Simple Things (CD+DVD) w polskiej prasie (m. in. Dziennik, Rzeczpospolita, K-mag, Aktivist) mówią same za siebie.