ZDZISŁAW PIERNIK / OLGA SZWAJGIER - II Warsztaty improwizacji

Miejsce: 
Mózg, Bydgoszcz
Data: 
30.06.2013

ZDZISŁAW PIERNIK / OLGA SZWAJGIER - II Warsztaty improwizacji

II warsztaty z improwizacji dla dzieci "Bądź dziecinny - improwizuj"
Warsztaty poprowadzą wybitne postaci polskiej muzyki awangardowej. Zdzisław Piernik - tubista - wirtuoz oraz Olga Szwajgier - światowej sławy wokalistka, sopran.

Unikalność metody prowadzenia warsztatów polega przede wszystkim na szukaniu, odkrywaniu siebie i swojego brzmienia. Poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych pomagają odbudować wiarę w siebie, uczą tolerancji i akceptacji siebie. Korzystajcie z potęgi swojej intuicji, wyobraźni, wizualizacji i autosugestii. Bazujcie na harmonii ciała, umysłu i ducha. Zachęcamy więc do udziału w warsztacie każdego, kto chciałby otworzyć się na tę niezwykłą formę wyrażania siebie. Prowadzący warsztaty, są nie tylko wspaniałymi artystami, ale również uroczymi ludźmi, pełni radości życia i poczucia humoru, obdarzeni niezwykła umiejętnością pracy z ludźmi. Zajęcia z nimi to sama przyjemność. Prowadzili oni warsztaty z dziećmi, jak i dorosłymi, przeznaczone nie tylko dla amatorów, lecz także dla wokalistów, aktorów, nauczycieli i osób, dla których wyraźny i dźwięczny głos w pracy jest niezbędny. Dźwięk to ruch, oddech i wibracja.

Towarzyszy nam on od przyjscia na swiat, a nawet wczesniej. Jest w nas i wokół nas. Każdemu dźwiękowi przypisany jest określony kolor oraz centra energetyczne w naszym ciele. Warsztaty przekonają nas, że całe nasze ciało wraz z krtanią i strunami głosowymi jest doskonałym instrumentem muzycznym. Udział w warsztatach jest bezpłatny, prosimy o zgłoszenia mailowe na adres danielmackiewicz@wp.pl (w mailu wpiszcie imię, nazwisko i wiek dziecka) Ilość miejsc ograniczona. Jeśli możecie, przynieście ze sobą lusterka - kieszonkowe, większe, jakie możecie :), będą potrzebne podczas zajęć. Więcej informacji na stronie www.improwizuj.com.pl (pojawiły się tam również zdjęcia z poprzedniego spotkania z bajarzami)

Mózg, g. 12-15:00