XIX Sopot Molo Jazz Festival: dzień II

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Muszla koncertowa molo, Sopot
Data: 
08.08.2015
Godzina: 
17:00

8-go sierpnia w muszki koncertowej sopockiego mola, w ramach XIX. edycja Sopot Molo Jazz Festival wystąpi Jerzy Detko a po nim duet Ilona Damięcka i Francesca Bertazzo. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie benefis Przemka Dyakowskiego, w którym udział wezmą grupy Take It Easy i Rama 111. Na zakończenie wystąpi grupa w składzie Leszek Dranicki, Wojciech Karolak, Adam Wendt oraz Andrzej Ryszka.

Drugi dzień festiwalu rozpocznie się o godzinie 17:00, od nowoorleańskiego pochodu ulicą Bohaterów Monte Cassino – będzie to demokratyczna przemarsz, w którym obok wybitnych muzyków uczestniczą również ludzie, którym słoń na ucho nadepnął.

Jerzy Detko – Wielokrotny mistrz Polski w dziesięcioboju, który jazz przedłożył nad karierę sportową. Stylowy klarnecista i MC Benefisu Przemka Dyakowskiego.
Ilona Damięcka & Francesca Bertazzo (PL/I) – Utalentowana wokalistka i pianistka jazzowa z Wybrzeża przedstawi nowy program z równie utalentowaną wokalistką i gitarzystką z Włoch.

Benefis Przemka Dyakowskiego – muzyczna feta z okazji 80 urodzin zasłużonego saksofonisty, w której udział wezmą: Take It Easy, Rama 111 i soliści, których nazwisk nie wolno nam ujawnić.
Leszek Dranicki + Wojciech Karolak + Adam Wendt + Andrzej Ryszka – okazjonalna super-grupa, która zmierzy się z ich ulubionymi standardami muzyki rhythm’n’bluesowej i soulowej.

CO? – XIX Sopot Molo Jazz Festival dzień 2
KTO? – Jerzy Detko, Ilona Damięcka, Francesca Bertazzo, Take It Easy, Rama 111, Leszek Dranicki, Wojciech Karolak, Adam Wendt, Andrzej Ryszka
GDZIE? – Muszla koncertowa molo, Sopot
KIEDY? – 08/08/2015, 17:00
BILETY? – wstęp wolny