Romanowski/Dickaty/Olter

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Klub CH25, Warszawa
Data: 
05.07.2018
Godzina: 
20:30

Trio Romanowski/Dickaty/Olter wystąpi 5 lipca, w warszawskim klubie CH25.

Mateusz Romanowski - gitarzysta i wokalista The Spouds i Hanako, wcześniej związany z paroma innymi zespołami. Improwizował w efemerycznych projektach (Sól Chodnikowa, Sting Nie Zagra w Kazachstanie) i na Impro Mitingach. Dawno temu ogarniał koncerty w Chmurach i Faworach. Obecnie współtworzy inicjatywę Noise For Refugees. Grywa trapowe sety pod szyldem No Face No Case.

Ray Dickaty - Brytyjczyk, założyciel Warsaw Improvisers Orchestra, współzałożyciel zespołów Noise of Wings, Solar Fire Trio, Infant Joy Quartet, Light Star Guiding, projektu Word-Sound -Pool( w których udział brał również Teo Olter). Prowadzi warsztaty w Strefie WolnoSłowa w Teatrze Powszechnym. Brał też udział w kilku światowych tournee z zespołem Spiritualized.
Jest autorem aranżacji partii sekcji dętych do utworów Spiritulized na płycie "Anutha Zone". Jako saksofonista i flecista grał w zespole Dr. Johna, był członkiem zespołów Too Pure i Moonshake, z którymi nagrał 2 albumy. Występował z PJ Harvey i Stereolab.

Teo Olter - perkusista zespołów Pokusa, Nietakt, The View From The, Lemiszewski/Olter. Gra w wielu duetach i triach z warszawskimi muzykami, solo jako Teo Olter i solo z elektroniką jako Monster Zero. Zajmuje się organizacją koncertów, prowadzi Lubie Cię Booking oraz mini festiwal Wampetery.

CO? – Romanowski/Dickaty/Olter
KTO? – Chick Corea, John Patitucci, Dave Weckl
GDZIE? – Klub CH25, Warszawa
KIEDY? – 05/07/2018, 20:30
BILETY? – 15 PLN