Piotr Baron Trio

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Klub Kultury Saska Kępa, Warszawa
Data: 
21.10.2014
Godzina: 
19:00

21-go października, w Klubie Kultury Saska Kępa, w ramach cyklu koncertów "Cały ten jazz! LIVE!" wystąpi Piotr Baron Trio.

Piotr Baron – saksofonista, kompozytor, lider jest jednym z najciekawszych i najbardziej uduchowionych muzyków polskiej sceny jazzowej. Jego wszechstronność i elastyczność stylistyczna pozwalają mu realizować zarówno autorskie projekty, jak i współpracować z innymi muzykami. Aktywny w polskim jazzie od 35 lat, cieszy się uznaniem fanów i krytyków; stale zajmuje czołowe miejsca w rankingu czytelników magazynu „Jazz Forum”, a jego albumy i koncerty wciąż otrzymują najwyższe oceny w fachowych periodykach.

"Cały ten jazz! LIVE!"  to cykl koncertów prezentujących mistrzów jazzu, zarówno tych legendarnych, jak i wschodzące gwiazdy muzyki. Skierowany będzie zarówno do znawców i miłośników jazzu, ale - co równie ważne - także do tych, którzy fanami jazzu nie są, ale oczekują muzyki na najwyższym poziomie.

Artyści, którzy wystąpią na scenie Klubu Kultury Saska Kępa reprezentują głównie mainstreamowy nurt jazzu, daleki od eksperymentów i awangardy, oparty na mistrzowskim warsztacie, akademickiej wiedzy muzycznej i przede wszystkim nieprzeciętnym talencie. Cykl "Cały ten jazz! LIVE!" podejmuje próbę pokazania otwartego i przyjaznego oblicza jazzu.

CO? –  "Cały ten jazz! LIVE!" - Piotr Baron Trio
KTO? – Piotr BaronJacek Niedziela-MeiraFrank Parker
GDZIE? – Klub Kultury Saska Kępa, Warszawa
KIEDY? – 21/10/2014, 19:00
BILETY? - 20 zł