Pink Freud

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Dom Kultury Chemik, Kędzierzyn-Koźle
Data: 
24.01.2015
Godzina: 
19:00

W sobotę, 24-go stycznia, Pink Freud zagra w Domie Kultury Chemik w Kędzierzynie-Koźlu. Koncert jest częścią  "Trio Tour" - pierwszą w tym roku trasę zespołu. Grupa, tym razem występująca jako trio, przygotował z tej okazji nowe aranżacje utworów z ostatnie płyty Horse&Power.

Podczas „Trio Tour” Pink Freud wystąpi w składzie: Wojtek Mazolewski - bas, Adam Milwiw-Baron - trąbka, elektronika, Rafał Klimczuk – perkusja. Eksperymentalna formuła koncertowania w trio pozwoliła muzykom na podejście w zupełnie nowy, ekscytujący sposób do tworzonej przed siebie muzyki. Efektów ich nowych pomysłów będzie można posłuchać już w najbliższą sobotę.


Rok 2014 był czasem wytężonej pracy dla  Pink Freud, najbardziej rock’n rollowego zespołu jazzowego w Polsce. Wspólny projekt z zespołem Lao Che zatytułowany Jazzombie, muzyczno-wizualne show z muzyką duetu Autechre, występy na licznych festiwalach: Opener, Woodstock, Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Elbjazz w Hamburgu to tylko niektóre z muzycznych aktywności formacji Wojtka Mazolewskiego w zeszłym roku. Nowy rok zespół rozpoczął mocnym akcentem. 17-go stycznia w katowickim klubie Hipnoza zarejestrowany został koncert Pink Freud play Autechre, który zostanie wydany jeszcze w tym roku!

CO? –  Pink Freud
KTO? - Rafał Klimczuk, Wojtek Mazolewski, Adam Milwiw-Baron
GDZIE? – Dom Kultury Chemik, Kędzierzyn-Koźle
KIEDY? - 24/01/2015, 19:00
BILETY? - 25zł