MORETTI / PIOTROWICZ

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Klub Powiększenie, Warszawa
Data: 
17.03.2013

6. urodziny Planu B

MORETTI / PIOTROWICZ

Macio Moretti (wł. Maciek Moruś) zaczynał jako basista Slage Image / Królowie Życia. Skończył jako perkusista starych singers i Baaby. Jest jednym z Mitchów! Grał, nagrywał, koncertował w wielu krajach świata z różnymi interesującymi składami i muzykami, eksplorując obszary od grind/punkowych koktajli mołotowa przez zboczone country po swobodną improwizację i pseudodrzeź. Współtworzy wytwórnie płytowe Lado ABC i Zgniłe Mięso Rekords.

Robert Piotrowicz - artysta dźwiękowy, kompozytor, improwizator, współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera. Oprócz płyt solowych ma w dorobku
także wydawnictwa nagrane z C Spencerem Yeh, Kevinem Drummem, Jérômem Noetingerem, Burkhardem Stanglem i Anną Zaradny. Jest autorem słuchowisk, instalacji, muzyki teatralnej, współpracuje z innymi artystami przy formach audio-wizualnych i spektaklach. Regularnie występuje na licznych festiwalach na całym świecie. Podczas koncertów tworzy nasycone i pełne detali formy, korzystając z syntezatora analogowego i komputera. Jego muzyce równie blisko jest do współczesnej kompozycji elektro-akustycznej, jak i do sound artu.

Powiększenie, g. 20:00

bilety: 10zł