Mitch & Mitch

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Amfiteatr Bemowo, Warszawa
Data: 
01.09.2017
Godzina: 
19:00

Bemowo słynie z Klubu Karuzela na Osiedlu Przyjaźń, koncertów na lotnisku, niepowtarzalnej atmosfery fortów, blokowisk sąsiadujących z drewnianymi domkami i… bogatego środowiska muzyków. Na zakończenie pierwszej edycji wakacyjnego festiwalu Muzyka Pochodzi z Bemowa, w Amfiteatrze Bemowo wystąpi grupa Mitch & Mitch.

Członkiem-współzałożycielem tego niesamowitego muzycznego bytu jest związany z Bemowem Macio Moretti. 3 lata temu występował on w legendarnym klubie Audio Rebel, usytuowanym w malowniczej dzielnicy Rio de Janeiro - Botafogo. Na rzeczonym koncercie pojawił się Kassin, legendarny brazylijski muzyk i producent. Tuż po koncercie zabrał Morettigo do swojego studia Marini, gdzie rozmowom i słuchaniu muzyki nie było końca. Na czołach obydwu momentalnie zapaliła się tak zwana lampka. Po powrocie z występów w Brazylii Macio porozmawiał z pozostałymi Mitchami i tak powstał plan nagrania wspólnej, już wkrótce legendarnej płyty pod szyldem Mitch & Mitch & Kassin.

Plan ów udało się zrealizować latem 2016, gdy do legendarnego studia Kassina dotarli obaj legendarni Mitche, by zarejestrować swoje legendarne ścieżki. Owocem sesji jest 12 utworów, które wiosną 2017 pojawiły się na pełnoprawnym wydawnictwie fonograficznym zatytułowanym "Visitantes Nordestinos" (wyd. Lado ABC, dystr. Agora), który z miejsca zebrał entuzjastyczne recenzje. Jednak prawdziwą frajdą jest oglądanie i słuchanie Mitch & Mitch na żywo – mało który zespół w podobny sposób łączy wirtuozerię gry z poczuciem humoru.

CO? – Mitch & Mitch
KTO? – Mitch, Mitch, Serious Mitch, Mr. Bitch, Reverend James Boned Mitch, Med Mitch, M.Itch, Spiral Mitch, Crackin' Mitch
GDZIE? – Amfiteatr Bemowo, Warszawa
KIEDY? – 01/09/2017, 19:00
BILETY? – wstęp wolny