Kendrick Scott Oracle

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Blue Note Poznań
Data: 
07.02.2020
Godzina: 
20:00

Po ciepło przyjętym debiucie dla Blue Note Records, były perkusista Terence’a Blancharda – Kendrick Scott powraca z kolejnym albumem – „A Wall Becomes A Bridge”. Materiał z niego usłyszymy 7 lutego, w poznańskim klubie Blue Note.

W 2015 roku, Kendrick Scott zadebiutował w wytwórni Blue Note intrygującym krążkiem „We Are The Drum”.  Wydawnictwo to zdobyło godne podziwu recenzje i umocniło pozycję zespołu Scotta – Oracle, jako jednego z najsilniejszych i najbardziej przemyślanych zespołów jazzowych tego pokolenia. Czuć w niej bagaż doświadczenia jakie zebrał perkusista w ciągu ostatniej dekady, gdzie nadawał puls zespołom prowadzonym przez takie znakomitości, jak Herbie Hancock, Aaron Parks, Charles Lloyd, Kurt Rosenwinkel, Kurt Elling czy Terence Blanchard.

„Kendrick jest genialnym perkusistą z gigantyczną wyobraźnią” – Herbie Hancock.

Po czterech latach, Scott wraz z Oracle powraca z nowymi materiałami, które są odpowiedzią na osobistą walkę artysty z jego niemocą twórczą. Perkusista z pomocą kolegów z zespołu stworzył dwanaście inspirujących kompozycji o przezwyciężaniu osobistych i społecznych przeciwności, z którymi zawsze warto walczyć. Ten album udowadnia, że podjęcie rękawicy było najlepszą decyzją, jaką mógł podjąć Kendrick Scott.

CO? – 22 lata klubu Blue Note: Kendrick Scott Oracle
KTO? – Kendrick Scott, Mike Moreno, Taylor Eigsti, Joe Sanders
GDZIE? – Blue Note Poznań
KIEDY? – 07/02/2020; 20:00
BILETY? – 105 zł / 85 zł