Kari Sál & Adam Bałdych

Zdjęcie: 
Miejsce: 
ECS ,,Kręgielnia", Kostrzyn nad Odrą
Data: 
28.02.2015
Godzina: 
19:00

28-go lutego w ECS ,,Kręgielnii", w Kostrzynie nad Odrą, wysąpi Kari Sál. Gościnnie towarzyszyć jej będzie Adam Bałdych.

Kari Sál ( Karina Srocka ) studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wcześniej nabywała wokalnych umięjętności w Krakowskiej Szkole Jazzu. Wychowała się w Bieszczadach, z których czerpie inspiracje: ich natury, piękna i bogactwa kolorów, czego odzwierciedlenie można usłyszeć w jej muzyce.
W jej autorskich kompozycjach i tekstach można usłyszeć połączenie świata jazzu, world music i pop. Jest młodą, dojrzewającą artystką, która nie boi się muzycznych wyzwań i eksperymentów.

Kari poprzez podróże do Islandii dała się mocno zainspirować skandynawskim brzmieniem. Tam w malowniczej miejscowości Klaustur napisała większość swoich kompozycji. Bardzo ceni sobie możliwość współpracy ze wspaniałymi muzykami, m.in. trębaczem Verneri Pohjolą (Finlandia) czy skrzypkiem Adamem Bałdychem. Pozwala to młodej wokalistce rozwinąć skrzydła i stawać się świadomym artystą.

Kari Sál współtworzy swój zespół z altowiolistą Michałem Zaborskim ( na co dzień współtworzący Atom String Quartet ), pianistą Pawłem Kaczmarczykiem
i kontrabasistą Michałem Kapczukiem.
Gościnnie wystąpi Adam Bałdych (skrzypek nagrywający dla prestiżowej, niemieckiej wytwórni ACT MUSIC)

CO? - Kari Sál & Adam Bałdych
KTO? - Adam Bałdych, Paweł Kaczmarczyk, Michał Kapczuk, Kari Sál, Michał Zaborski
GDZIE? -ECS ,,Kręgielnia", Kostrzyn nad Odrą
KIEDY? - 28/02/2015, 19:00
BILETY? - 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł - w dniu koncertu