Jachna/Mazurkiewicz/Buhl

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Zmiana Klimatu, Białystok
Data: 
17.05.2018
Godzina: 
20:00

Trio Jachna/Mazurkiewicz/Buhl wystąpi 17 maja, w białostockim klubie Zmiana Klimatu. Podczas koncertu usłyszymy materiał z ich najnowszej płyty "God's Body".

Po dobrze przyjętym albumie „Dźwięki Ukryte” trio postanowiło nagrać kolejny. Album „God's Body” zarejestrowano w czerwcu 2017 roku w łódzkiej Fabryce Sztuki. Czas jaki minął od nagrania i wydania pierwszego albumu został pracowicie spożytkowany na koncertowanie w całym kraju co wpłynęło na większe interakcje muzyczne tria. Jak zwykle podczas nagrania kluczowe było miejsce. Fabryka Sztuki pełna zróżnicowanych akustycznie pomieszczeń okazała się bardzo odpowiednią do tego celu przestrzenią, a zastana tam akustyka stała się dla muzyków silnym źródłem inspiracji podczas sesji, w efekcie czego powstała muzyka jest jeszcze bardziej poszukująca i „zatopiona” niż ta z „Dźwięków Ukrytych”.

Za stronę graficzną "God's Body" odpowiada Jarek Koziara, twórca plastycznego oblicza Voo Voo, WOŚP oraz wielu innych wyjątkowych przedsięwzięć artystycznych.

CO? – Jachna/Mazurkiewicz/Buhl
KTO? – Wojciech Jachna, Jacek Mazurkiewicz, Jacek Buhl
GDZIE? – Zmiana Klimatu, Białystok
KIEDY? – 17/05/2018, 20:00
BILETY? – 30 PLN / 40 PLN (w dniu koncertu)