Hubert Zemler

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Mózg Warszawa, Warszawa
Data: 
09.01.2015
Godzina: 
21:30

9-go stycznie w klubie Mózg Warszawa, w ramach trasy promującej jego ostatni album "Gostak & Doshes", wystąpi Hubert Zemler.

Hubert Zemler - warszawski perkusista, którego wieloletnie muzyczne poszukiwania zaprowadziły do momentu, w którym postanowił zmierzyć się sam ze sobą. Stworzył projekt solowy, w którym syntetyzują się jego wcześniejsze doświadczenia. Występował solo między innymi na olimpiadzie artystów w Korei Południowej, w klubie Vortex w Londynie, nowojorskim ISSUE Project Room czy w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” podczas festiwalu Unsound.

"Gostak & Doshes" to drugi album solowy Huberta Zemlera, na którym w odróżnieniu od pierwszej płyty "Moped", idea swobodnej improwizacji ustępuje miejsca muzyce częściowo skomponowanej i zaplanowanej.
Na płycie, obok autorskiej muzyki, znajdują się dwie transkrypcje muzyki duetu Suaves Figures ( Piotr Kurek, Sylvia Monnier), gdzie w nagraniach wspomagał Huberta Miłosz Pękala (Doskonały wibrafonista i perkusista, znany między innymi z nominowanej właśnie do "Paszportu Polityki" formacji Kwadrofonik, czy grupy Mitch & Mitch)

CO? - Hubert Zemler - Gostak & Doshes
KTO? – Miłosz Pękala, Hubert Zemler
GDZIE? – Mózg Warszawa
KIEDY? – 09/01/2015, 21:30
BILETY? – 20 zł