GLOBAL SOUND

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Concordia Design, Poznań
Data: 
21.07.2013
Godzina: 
19:00

Michael „Patches” Stewart, Grzech Piotrowski, Hadrien Feraud, Marek Napiórkowski, Paweł Kaczmarczyk i Derick Mckenzie to GLOBAL SOUND. 21 lipca 2013 roku, na jedynym poznańskim koncercie można będzie usłyszeć nowoczesne fussion oraz mieszankę współczesnego Electric Jazz i Neo Funk.

Global Sound to projekt stworzony przez Michaela „Patchesa” Stewarta i Grzecha Piotrowskiego, którzy zaprosili do współpracy solistów z USA, Francji i Polski.

Na scenie spotkają się niezwykłe muzyczne osobowości:
Michael „Patches” Stewart – trębacz z Nowego Orleanu, który od lat osiemdziesiątych współpracował między innymi z takimi artystami jak: Quincy Jones, David Sanborn, Anita Baker, George Duke, Earth, Wind and Fire, czy Whitney Houston. Na saksofonie zagra Grzech Piotrowski twórca "World Orchestra by Grzech Piotrowski", a także członek znakomitych formacji jazzowych. Razem z nimi zobaczymy gitarzystę jazzowego Marka Napiórkowskiego a także pianistę Pawła Kaczmarczyka. Na gitarze basowej usłyszymy Hadriena Ferauda – największe francuskie objawienie ostatnich lat. W poznańskiej Concordii zagra również wybitny wirtuoz, który mimo, iż swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku sześciu lat dopiero na szesnaste urodziny kupił pierwszy profesjonalny zestaw perkusyjny. Ceniony na całym świecie perkusista Derick Mckenzie, który od 20 lat współtworzy zespół JAMIROQUAI.


GLOBAL SOUND
21 lipca 2013 (niedziela)
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
Bilety:
49 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu