The Forest Tuner

Zdjęcie: 
Miejsce: 
12/14 Jazz Club, Warszawa
Data: 
15.10.2015
Godzina: 
19:30

Kwartet The Forest Tuner najbardziej ceni prostotę, przez co tworzy muzykę przejrzystą i bogatą w piękno akustycznego brzmienia instrumentów. 15-go października wystąpi w 12/14 Jazz Club.

Dziecięce niemal melodie opowiadane są przez muzyków z ogromną dojrzałością. Zaskakująca różnorodność stylów w kompozycjach wprowadza niecodzienną narrację, cały czas zachowując spójność. Muzyka kwartetu urzeka tanecznością, poczuciem humoru i szczerą radością płynącą od wykonawców.

The Forest Tuner powstał w 2014 roku z inicjatywy puzonisty Szymona Białoruckiego, po okresie studiów, które odbył w Hochschule Luzern (Szwajcaria), kształcąc się u wybitnego puzonisty – Nilsa Wograma. Kwartet ten, to połączenie kreatywnych osobowości Mateusza Sobiechowskiego, Adama Tadela Piotra Budniaka oraz Szymona Białoruckiego – studentów i absolwentów Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach. Mają oni w swoim dorobku nagrody i występy na największych festiwalach w Polsce i Europie: EuropaFest, Jazz Nad Odrą, Jazz Juniors, Bielska Zadymka Jazzowa, Krokus Jazz Festival, Czech Jazz Contest.

CO? – The Forest Tuner
KTO? – Szymon Białorucki, Mateusz Sobiechowski, Adam Tadel, Piotr Budniak
GDZIE? - 12/14 Jazz Club, Warszawa
KIEDY? – 15/10/2015, 19:30
BILETY? – 60 zł