Zbierzmy fundusze na nowy projekt Rafała Gorzyckiego

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
mat. promocyjne

Ruszyła akcja na platformie crowdfundingowej polakpotrafi.pl, której celem jest zebranie środków na wydanie najnowszego albumu - Rafał Gorzycki Trio "Playing". Projekt zostanie ufundowany jeśli do 23.10.2015 otrzyma co najmniej 8000 zł wsparcia. Rafała Gorzyckiego z pewnością nie potrzeba żadnemu czytelnikowi Jazzarium przedstawiać. Jego muzyczne aktywności znajdują na naszych łamach swoje miejsce od dawna i cenimy je. Zachęcamy więc też do wsprcia jego kolejnej płytowej inicjatywy.

Przygotowywany album "Playing" jest pierwszym albumem tryptyku triowego i kontynuacją rewelacyjnie przyjętego tryptyku duetów Rafała Gorzyckiego, nagranych z Kamilem Paterem, Sebastianem Gruchotem oraz Jonathanem Dobie'em.

W ramach akcji zespół w skłądzie Rafał GOrzycki - perkusja, WOjciech WOźniak - bass, Marek Malinowski - gitara przygotował nagrody dla darczyńców w postaci: płyt z autografami artystów, pięknych i oprawionych  zdjęć,  biletów na koncerty, lekcji gry na perkusji czy pałeczek perkusyjnych z autografem Rafała Gorzyckiego.

A oto jak sam lider pisze o swoim nowym projekcie: "Pracujemy właśnie nad nagraniem  i wydaniem najnowszego albumu mojego tria. Ten projekt to właśnie Trio, odkrywające zupełnie nowe brzmienie i styl w muzyce. Jest ona bardziej dostępna niż ta, z której kojarzyliście dotąd twórczość moją  i moich przyjacioł , zaskoczy Was i spodoba się Wam. Jest pełna melodii, hipnotycznej aury, urzekających harmonii i intrygujących rytmów. Przełamuje granice między stylami... To już nie jazz, czy rock, czy, pop.... To nasze trio"