Trifonidis Orchestra w Pardon To Tu

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
mat. organizatora

Ile osób może zmieścić się na scenie małego klubu Pardon To Tu? Dużo! W środę, 13 maja, będziemy mieli tego żywy dowód. Na klubową scenę wkroczy dawno nie widziana, ale w nowym wcieleniu, licząca 10 osób Trifonidis Orchestra. W razie więc jakichkolwiek wątpliwości co zrobić z wtorkowym wieczorem, to sprawa jest jasna! Iść posłuchać Macieja Trifonidisa i jego large ensemble.

Tym bardziej warto, że to jedna z nielicznych na polskim rynku dużych formacji. Brawa więc dla Macieja, że udaje mu się w jakiś zadziwiający sposób utrzymywać ten band przy życiu, zarówno koncertowym, jak również fonograficznym. Jak do tej pory kolejne wcielenia Trifonidis Orchestra doczekały się rejestracji płytowych, mamy nadziję, że tak bedzie i tym razem.

Tak więc obok Macieja Trifonidisa usłyszymy jutro Daniela Polkowskiego - saksofony, klarnet, Oliwiera Andruszczenko - klarnet, Roberta Żelazko - puzon, Damiana Marata - trąbka, Artura Bogusławskiego - piano, Jacka Mazurkiewicza - kontrabas, Daniela Mońskiego - darabuka, daf, bendir, cajon, tabla, Mikołaja Harasimiuka - gitara oraz, Krzysztofa Szmańdę - perkusja.

Start tradycyjnie o 20.30, a bilety w cenie 20 PLN