Tomasz Stańko & Oleś Brothers nareszcie grają razem!

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
mat. promocyjne

Na ten koncert sądzę czekało wielu fanów zarówno talentu pana Tomasza Stańko, jak i Marcina i Bartomieja Olesiów. Sądzę, że szczególnie wyczekiwali jej wszyscy ci, których sercu bliskie były nagrania braci z inna legendą polskiego świata jazzowej trabki Andrzeja Przybielskiego, a także ci, którzy pamiętają czasy kiedy pan Tomasz stawał na czele tria bez instrumentu harmonicznego. Już niedługo, w niedzielę 17 sieprnia w Zatoce Sztuki i co zaskakujące może się wydawać w ramach cyklu Wilanów Jazz All Stars doczekamy się tego spotkania.

Pierwsze sygnały o tym, że wszyscy trzej panowie mogliby stanć na wspólnej scenie dochodziły już od dawna, ale też wszyscy trzej to ludzie zajęci własnymi działaniami artystycznymi i nie jest im wcale łatwo znaleźć czas na wspólne muzykowanie. Nie miał więc łatwo Tomasz Kaliński jeden z głównych architektów tego spotkania.

Tym bardziej więc zachęcamy do odwiedzienia tria Stańko & Oleś Brothers w warunkach koncertowych. Szczególnie, że bedzie to, po wspólnych projektach z Marcinem Maseckim, kolejne międzypokoleniowe spotkanie naszej jazzowej ikony z najważniejszymi postaciami młodszej generacji muzyków.