Tomasz Dąbrowski 30x30x30 solo!

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
Paweł Owczarczyk

Niektórzy z okazji swoich urodzin jedzą tort. Pełnoletnim zdarza się pić szampana. Ci najgrzeczniejsi dostają niekiedy prezenty. A co robi trębacz Tomasz Dąbrowski? Z okazji swoich 30tych urodzin chce zagrać 30 solowych koncertów w 30 europejskich miastach. A to wszystko sam - solo. Tylko trąbka i tłumiki. A potem jeszcze do studia, by tak zaprawionym nagrać solowy album. Pomożecie?

Pomysł ten przyszedł Dąbrowskiemu do głowy po dwóch wieczorach solowych koncertów na Copenhagen Jazz Festival. Jak sam mówi: MUSZĘ TO ZROBIĆ!!!
Nie jest to jednak przedsięwzięcie proste. Stąd improwizator, znany choćby z nagrań z Tyshawnem Soreyem, zespołem Pulsarus czy Hunger Pangs, zwraca się do wszystkich, którzy mogą pomóc w organizacji tej niezwykłej, 30-elementowej, międzynarodowej trasy o pomoc. Może znacie managera klubu, galerii, miejsca przyjazengo muzyce kreatywnej? Może znacie kogoś, kto zna kogoś?

Poszukuję miejsc i kontaktów w następujących krajach: w Niemczech, Włoszech, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Rumunii, Bułgarii, Chorawcji, Hiszpanii, Łotwy, Litwy, Estonii... Chcę zagrać w całej Europie - deklaruje trębacz - W tym oczywiście także w Polsce. Jeśli możecie pomóc, podzielić się kontaktami, doświadczeniem - skontaktujcie się Tomaszem Dąbrowskim, lub z naszą redakcją - przekażemy mu dobre nowiny. 

Trasa planowana jest na jesień tego roku. 

Życzymy powodzenia i z góry przesyłamy Tomkowi najlepsze urodzinowe życzenia! 100 lat!
Redakcja Jazzarium.pl

 

Tagi: