Snarky Puppy – Immigrance – najnowsza płyta w sklepach już w marcu

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

Kochacie Snarky Puppy? Niektórzy zapewne tak. Mamy więc dobrą nowinę, zbliża się data premiery najnowszej płyty formacji, która w ostatnich latach bywała jedną z największych atrakcji koncertowych.

Immigrance – taki będzie nosiła tytuł i ukaże się nakładem GroundUpMusic. Od jej premiery, 15 marca tego roku, rozpocznie się światowa trasa koncertowa promująca album. W przeciwieństwie do poprzedniczki Culcha Vulcha nagranej podczas koncertu ta zawierać będzie materiał zarejestrowany w studiu.

Album jak twierdzi lider i główny kompozytor Snarky Puppy, Michael League, powstał jako ucieleśnienie idei, że wszystko jest w ruchu, jest płynne oraz tak naprawdę jest stanem nieustającej imigracji, a jego tytuł nie jest wolny od skojarzeń politycznych.

Działania promocyjne związane z płytą trwają już od 8 lutego kiedy to Snarky Puppy zagrali przez trzy wieczory na GroundUP Music Festival w Miami Beach na Florydzie. Wówczas towarzyszył im imponujący zestaw gości specjalnych w tym Layla Hatheway i Richard Bona a gdyby ktoś z Was wybierał się pod koniec tygodnia do Miasta Aniołów to będzie miał okazję posłuchać utworów z płyty podczas koncertu w Walt Disney Hall Concert Hall. Smaczku dodaje fakt, że zespołowi towarzyszyć będzie tam Los Angeles Philharmonic.

Tagi: