Resonance Krakowie rezonuje w Warszawie!

Autor: 
Redakcja

To, że wielki Resonance Ensemble Kena Vandermarka gościć będzię na Krakowskiej Jesieni Jazzowej wiedziliśmy już od jakiegoś czasu. Teraz jednak, za sprawą Michaela Zeranga wiemy, że nie tylko fani muzyki kreatywnej z Małopolski będą mogli cieszyć się muzyką Kena, Michaela czy Dave'a Rempisa. 

O 19 listopada przez 4 wieczory na scenie Alchemii Resonance Kena Vandermarka będzie prezentował się w małych składach. Po dniu przerwy, 24 listopada na scenie Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej zespół wystąpi z nową muzyką w całej swej okazałości - w składzie: Ken Vandermark (USA) tenor & baritone saxes, clarinet, Magnus Broo (Szwecja) trumpet, Tim Daisy (USA) drums, Per-Âke Holmlander (Szwecja) tuba, Christof Kurzmann electronics, Dave Rempis (USA) tenor & alto saxes, Steve Swell (USA) trombone, Mark Tokar (Ukraina) bass, Mikołaj Trzaska (Polska) alto sax, bass clarinet, Michael Zerang (USA) drums, percussion, Wacław Zimpel (Polska) clarinet, bass clarinet. 

Dzień później spora część ekipy przeniesie się do Warszawy - do Pardon, To Tu - na 2-dniową rezydencję firmowaną przez Michaela Zeranga i Dave'a Rempisa
Pierwszego wieczora - 25 listopada - usłyszymy 3 składy

1st set
Katarzyna Karpowicz - koto
Waclaw Zimpel - flutes
Michael Zerang - percussion

2nd Set
Dave Rempis - saxophones
Michael Zerang - drums

3rd set
Dave Rempis - saxophones
Piotr Damasiewicz - trumpet
Wojciech Traczyk - bass
Ken Vandermark - reeds
Michael Zerang - drums

Drugie dnia artyści zagrają dwa sety w następującej konfiguracji: 

Dave Rempis - saxophones
Ken Vandermark - reeds
Michael Zerang - drums
Ksawery Wojcinski - bass

 

Tagi: