Ravi Coltrane z płytą "Spirit Fiction" gościem ARS Cameralis już 11 listopada. Zapraszamy do konkursu!

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
Deborah Feingold

Kim jest Ravi Coltrane wszyscy wiedzą! Syn Alice i Johna Coltrane'ów, ale przede wszystkim znakomity muzyk, który postanowił po swojemu zapisać karty jazzowej historii nie oglądając się ani na mamę, ani, co już znacznie trudniejsze, na tatę. Różne były koleje jego artystycznej kariery, ale w trakcie jej trwania zagrał z plejadą największych jazzowych znakomitości i od lat sam taką znakomitością już jest.

W tym roku zasilił swoim talentem stajnię słynnej Blue Note Reocrds. W niedzielę 11 llistopada o 20.30 zagra na tegorocznym ARS Cameralis i to może być, sądząc po tym jak brzmi jego najnowsza, w Blue Note właśnie nagrana płyta "Spirit Fiction", prawdziwie niezwykłe muzyczne zdarzenie. Tym bardziej, że w składzie jego kwartetu wystąpi m.in olśniewający pianista David Virelles (jego debiutancki album "Continuum" jest naszą płyta tygodnia).
 
Na takim koncercie trzeba być, a żeby być wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Czy Ravi Coltrane poznał swojego ojca?

Kto pierwszy prawidłowo odpowie na pytanie i wyśle odpowiedź na adres jazzarium@jazzarium.pl, do tego powędruje podwójne zaproszenie na koncert Raviego Coltrane'a. Zapraszamy!