Posłuchaj rozmowy z Evanem Ziporynem w audycji Aparat Słuchowy

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
Rafał Pawłowski facebook.com/rplus.jazzphotography

W kolejnym odcinku audycji Aparat Słuchowy Kajtek Prochyra zaprasza na spotkanie z Evanem Ziporynem - klarnecistą, kompozytorem, znawcą muzyki Indonezji i nie tylko, dyrektorem Center for Arts, Science and Technology w MIT - chyba najbardziej renomowanej uczelni technologicznej na świecie - a także wspaniałym rozmówcą! 

W audycji Evan Ziporyn opowiada o relacjach między muzyką a nauką, o swej pierwszej podróży na Bali czy o swym nowym trio Eviyan. Słowom artysty towarzyszy muzyka z jego płyt - a także, wyjątkowa, przedpremierowa prezentacja utworu Diabelska Orkiestra, z nowej, niewydanej jeszcze płyty „Samoróbka” grupy Małe Instrumenty. Pracownie Pawła Romańczuka - twórcy Małych Instrumentów - odwiedził Ziporyn podczas swej wizyty w Polsce. 

3 odcinek Aparatu Słuchowego przynosi też znakomite wieści na przyszłość: za kilka tygodni Evan Ziporyn znów przyjedzie do Polski - tym razem by z Wacławem Zimplem i Hubertem Zemlerem spotkać się nie na scenie klubowej, ale w studio nagraniowym! Podczas sesji towarzyszyć im będzie Gyan Riley

Zapraszamy do słuchania!

 

Aparat Słuchowy - odcinek 3: Evan Ziporyn by Kajtek Prochyra on Mixcloud

 
Tagi: