Pardon To Tu powraca!

Autor: 
Redakcja (materiały promocyjne)
Autor zdjęcia: 
materiały promocyjne

Pardon, To Tu wraca. Wraca na stałe. Po ponad dwuletniej pracy nad nowym klubem cieszymy się, że niebawem zobaczymy was w naszym nowym domu. O dacie otwarcia i adresie naszego nowego całorocznego lokum poinformujemy pod koniec maja 2019. Jednak już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert, który odbędzie się w piątek, 07.06.2019. Na naszej scenie zagra jeden z pionierów afrobeatu, nigeryjski saksofonista i wokalista Orlando Julius wraz z 7-osobowym londyńskim zespołem, znanym z nagranej w 2009 r. płyty "Inspiration Information" z Mulatu Astatke: The Heliocentrics.

Taką informację dostaliśmy od właścicieli klubu jakiś czas temu. Dzisiaj mamy komplet informacji i już wiemy gdzie trzeba przyjść żeby posłuchać koncertu  Orlando Juliusa i sprawdzić ponad wszleką wątpliwość gdzie w Warszawie znajduje się najbardziej wytęskniony klub muzyczny ostatich lat. Nowy adres sztrzeżony był niemal jak kody nuklearne, ale teraz wszystko jest jasne!

Pardon To, Tu, Aleja Armii Ludowej 14! Nie będą go otwierać włodarze miasta, bo też i cóż może ich obchodzić klub, który przez 8 lat był na ustach całego miasta i gromadził nie tylko publiczność, ale i jednych z najważniejszych artystów muzycznej sceny ze świata. I to dla nas wszystkich jest raczej dobra informacja. Czy w światłach reflektorów i telewizyjnych relacji poczulibyśmy się tam, tak jak czyliśmy się przez minion lata? 


Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących.

➳ Piatek, 07.06.2019 - g. 20:30
➳ Bilety: 59 PLN (przedsprzedaż) i 69 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: tba

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej klubu orazpaltformy Going lub w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce'.
 

 

Tagi: