Pardon To Tu - otwiera drzwi.

Autor: 
Redakcja (materiały promocyjne)

Wspaniale jest przekazywać taką wiadomość. Pardon To Tu powraca od teraz. A oto słowo szefów na poniedziałek :-)

Drodzy Goście, w poniedziałek, 18.05.2020, o godzinie 09:00 ponownie możemy się dla was otworzyć. Żywimy głęboką nadzieję, że ten czas kwarantanny był dla was łaskawy i że jesteście zdrowi. Patrząc na naszą 9-letnią historię, otwieramy się po raz piąty (sic!). Tęskniliśmy za wami, i liczymy na to, że wy chociaż troszeczkę za nami też. 

Chcielibyśmy wszystkim osobom podziękować za liczne wiadomości otuchy, a naszym pracownikom, naszej księgowości i właścicielowi budynku za cierpliwość i wyrozumiałość. Minie sporo czasu, aż wszystko wróci do "normy", dlatego największym dla nas wsparciem bedzie móc was gościć w naszych wnętrzach i w ogródku. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Pardon, To Tu.

Przedstawiamy zasady bezpieczeństwa, które przez nieokreślony czas nas wszystkich będą obowiązywały. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i służą pomocą, gdybyście mieli jakiekolwiek pytania:

- noszenie maseczek oraz rękawiczek dla naszych gości zajmujących miejsca siedzące nie jest wymagane.

- przy obu naszych wejściach (od strony ul. Podoskich i od lobby budynku), na barze wewnątrz lokalu oraz w toaletach udostępnimy wam płyn do dezynfekcji rąk

- ustawimy stoliki w lokalu i w naszym ogródku w odpowiednim od siebie odstępie i odległości między blatami stolików będzie wynosić 2m. Prosimy nie przesuwać stolików samodzielnie.

- przy jednym stoliku mogą siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległość między nimi wynosi więcej niż 1,5m (nie martwcie się, zadbamy o to aby nikt nie czuł się u nas zagubiony) lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym

- będziemy na bieżąco dezynfekować stoliki, blaty baru, kuchni i powierzchnie wspólne jak klamki, poręcze, toalety

- w związku z założeniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego, wewnątrz lokalu nie może przebywać więcej niż 1 osoba na 4m2, i jesteśmy zobowiązani do kontrolowania tej zasady. Zatem w Pardon, To Tu wewnątrz lokalu będziemy mogli gościć do 50 osob jednocześnie.
 

Tagi: