Ostatnie wolne miejsca na warsztaty SIM w Sopocie

Autor: 
Redakcja

Do 8 sierpnia można jeszcze rejestrować się na Letnie Warszaty Jazzowe SIM w Zatoce Sztuki. Pisaliśmy już o tym niezwykłym wydarzeniu m.in. tutaj. Ralph Alessi, Ravi Coltrane, Mark Helias i Tyshawn Sorey przyjadą do Sopotu 21 sierpnia i przez tydzień będą prowadzić warszaty dla młodych improwizatorów. Wcześniej podobne warszaty odbywały się w Katowicach. Regularnie odbywają się one w School of Improvisational Music na Brooklynie w Nowym Jorku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres email: sim@mcka.pl załączając trzy próbki Twojej muzyki (szczegółowe informacje w formularzu zgłoszeniowym) w terminie do 8 sierpnia. Formularz należy wypełnić w języku angielskim.

  1. Wykładowcy wybiorą spośród zgłoszeń uczestników na podstawie ich umiejętności  (po przesłuchaniu nadesłanych próbek) oraz formularza zgłoszeniowego.
  2. Po wybraniu około 26-27 uczestników, wykładowcy stworzą cztery grupy i każdy z muzyków poprowadzi warsztaty z jedną grupą. Jest możliwe zasugerowanie prowadzącego artysty ale nie gwarantujemy, że artysta wybierze studenta do swojej grupy (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym).
  3. Wybrani uczestnicy warsztatów zostaną powiadomieni o tym fakcie do dwóch tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Gwarancją uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie wpisowego w wysokości 40% ceny warsztatów do 05.08.2011. Wpisowe przepada w razie rezygnacji uczestnika z warsztatów. Pozostałą kwotę uczestnik wpłaca pierwszego dnia warsztatów, pomniejszoną o kwotę wpisowego.
  4. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu prywatnych lekcji u wykładowców.

Cena warsztatów już od 900zł

Tagi: