Night Talks - Wojciech Jachna & Ksawery Wójciński - nasza trzecia płyta do słuchania!

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
mat. promocyjne

Zaczęliśmy od płyty Oleś Brothers & Christoper Dell poświęconej muzyce Krzysztofa Komedy (KOMEDA AHEAD). Uznaliśmy, że to wielkie szczeście móc wydać album tak ważnych na polskiej i niemieckiej scenie muzyków i to jeszcze zawierający muzykę ojca polskiego jazzu. Trzy miesiące póżniej szczeście uśmiechnęło się po raz drugi, kiedy Dominik Strycharski i Rafał Mazur pozwolili wydać ich fenomenalny koncert z krakowskiego klubu Literki. i tak powstało MYRIAD DUO.

Po kolejnych trzech miesiącach szczeście wciąż się uśmiecha. Tym razem będzie miało ono oblicze Wojchiecha Jachny i Ksawerego Wójcińskiego. W ubiegłym roku obydwaj panowie, których nikomu nie trzeba przedstawiać, spotkali się w nocy z 1na 2 grudnia 2014 roku w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i tam zarejestrowali muzykę, która na potrzeby płyty przybrała nazwę NIGHT TALKS.

Oto więc pełni dumy i szczęślwi do granic możliwości prezetujemy NIght Talks w całości. Są wakacje więc nie możemy obiecać od kiedy sklepy płytowe zechcą zaopatrzeć się w ten album, ale od dziś będzie można go u nas słuchać bez ograniczeń i oczywiście jeśli spodoba Wam się napisać do nas i płytę zamówić. A teraz bierzecie słuchajcie tej muzyki wszyscy.

 

 

Wojciech Jachna & Ksawery Wójciński - NIGHT TALKS (Fundacja Słuchaj 003) by Jazzariumpl on Mixcloud