Nakład KOMEDA AHEAD wyczerpany

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

Przygoda Fundacji Słuchaj z wydawaniem płytowym zaczęła się 31 grudnia 2014 roku. Wówczas, rozemocjonowani ogłosiliśmy światu istnienie jej także, jako wydawca płytowy albumem poświęconym muzyce Krzysztofa Komedy nagranym przez braci Olesiów i Christophera Della, a zatytułowanym Komeda Ahead.

Od tamtej chwili minęło nieco ponad dwa lata, a katalog płyt fundacji trochę się rozrósł. Z ogromną radością przyjmujemy docierające do nas dobre opinie o wydawanej muzyce, cieszymy się z nagród, które w między czasie zdarzyło im zdobyć, recenzentom dziękujemy za teksty, jakie o nich napisali, a Wam czytelnikom Jazzarium i melomanom, którzy postanowili zaufać bardzo młodemu wydawnictwu kupując jego płyty podziękować chcieliśmy szczególnie mocno.
Dziś ze zdumieniem i zaskoczeniem musimy ogłosić, że nakład albumu Komeda Ahead, do tej pory dostępny bez problemów właśnie się skończył. Ostatni egzemplarz płyty, jakim dysponowaliśmy wysłany zostanie do kolejnego jazz fana dzisiaj. Od dzisiaj też, przynajmniej na jakiś czas, pozostanie jedynie możliwość zaopatrzenia się w zdigitalizowaną wersję płyty.
Rozpoczynając płytową podróż nie myśleliśmy o dodrukach. Sądziliśmy, że limitowane nakłady, jakie wypuszczaliśmy w świat, zupełnie wystarczą. Dzisiaj wiemy już, że być może byliśmy w błędzie. Jeśli więc Wasz apetyt na KOMEDA AHEAD jest ciągle taki jaki był dotychczas to prosimy piszcie do nas na adres jazzarium@jazzarium.pl