Mobilny gabinet masażu przybywa we wrześniu do Sopotu!

Autor: 
Redakcja

Podczas pierwszej edycji festiwalu artystycznego ARTLOOP w Sopocie nadarzy się wspaniała okazja, by zrelaksować umysł i ciało, poddając się oddziaływaniu dwóch szalonych szarlatanów. W dniach 7-9 września będzie czynny mobilny gabinet masażu, którego właściwości uzdrawiające zostały już potwierdzone w ponad 250 przypadkach. Masować będą Jacek Mazurkiewicz i Patryk Zakrocki.

Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego to jedyne w swoim rodzaju połączenie sztuki i relaksu - gabinet 'terapii dźwiękowej' nastawiony na propagowanie współczesnej muzyki kameralnej i improwizowanej elektro-akustyki. W ofercie Gabinetu znajdują się masaże lecznicze i relaksacyjne, wykonywane za pomocą precyzyjnie dobranych i zbudowanych indywidualnie dla każdego pacjenta, utworów muzycznych.

Wizyta rozpoczyna się od badania częstotliwości i zabiegów oczyszczających słyszenie, mających na celu przygotowanie słuchacza do właściwego, głównego punktu wizyty - improwizowanego mini koncertu. Wszelkie osiągnięcia zarówno muzyki popularnej, awangardy XXw., jak i muzyki dawnej stanowią szeroki wachlarz środków terapeutycznych. Patryk Zakrocki i Jacek Mazurkiewicz gwarantują, że muzyka w każdym poszczególnym przypadku będzie stworzona z wielką starannością i z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji odkrytych w trakcie badania. Tę unikalną kompozycję pacjent może otrzymać w formie "szczepionki", zapisanej na karcie pamięci SD.

W ofercie Gabinetu znajdują się również mikstury nutowe w formie papierowej, przygotowane do udźwięcznienia, a także wystawiane są recepty na dźwięki do samodzielnego słuchania. Wizyta trwa około 20 minut i składa się z badania wstępnego, diagnozy i zabiegu właściwego. Improwizatorzy stosują sprawdzoną metodę prof. Ripplemarka z Zakładu Produkcji Dźwięku, polegającą na oddziaływaniu częstotliwościami, odpowiadającymi indywidualnemu słyszeniu pacjenta i pobudzaniu ośrodków audio-rozkoszy. Zabieg poprawia zdolność słuchania i usuwa złogi akustyczne oraz zmęczenie, wynikające z nadmiaru hałasu miejskiego. Przebieg wizyty jest rejestrowany na specjalnych kartach pamięci Zakładu Produkcji Dźwięku, dzięki czemu pacjent bezpośrednio po wizycie otrzymuje miksturę-lekarstwo dźwiękowe przyrządzone specjalnie dla niego w czasie rzeczywistym podczas wizyty.

Dotychczas GMUW odwiedził Warszawę, Poznań, Gdańsk, Kijów, Brukselę i Madryt.

Gabinet będzie czynny w dniach 07-09 września w godzinach 16.00 – 22.00

Istnieje możliwość rejestracji telefonicznej lub zajęcie miejsca w kolejce.

Godziny przyjęć do ustalenia.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Ilość uczestników: 42 osoby

Formularz zgłoszeniowy na masaż znajduje się tutaj.