Małgorzata Haduch & Rafał Mazur uwolnią dzisiaj taniec w Alchemii

Autor: 
Redakcja

Rafał Mazur i Małgorzata Haduch wystąpią dzisiaj o godz. 21:00 w krakowskim klubie Alchemia w autorskim projekcie Małgorzaty Haduch &  Unfinished Company - Free The Dance. 

Free The Dance - inicjatywa i koncepcja Małgorzaty Haduch&Unfinished Company - jest  to seria performensów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy. Po znakomitym starcie w czasie lata i dużym zaciekawieniu publiczności, kiedy występy odbywały się w doskonałym akustycznie plenerze w Antique Apartments, Free The Dance przenosi się na "salony" Alchemii.

Artyści zgłębiają sztukę improwizacji w połączeniu 2 dziedzin sztuki – muzyki i tańca współczesnego. W centrum poszukiwań jest jak słuchać ruchu, muzykalność ciała, pamięć dźwięku, rola ciszy oraz różne sposoby budowania wzajemnych relacji pomiędzy ruchem i muzyką. Przede wszystkim jednak, są to poszukiwania uwolnienia umysłu, transformacja energii i doświadczanie ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

W nowej serii Free The Dance, Małgorzata skupia się na intymnych duetach i małych, lecz  niepowtarzalnych składach. Są to zawsze spotkania wyjątkowych osobowości scenicznych, starcie doświadczonych improwizatorów i energii i wyobraźni. Dotychczas w serii Free the Dance wystąpili: Michael Zerang, Rafał Mazur, Artur Majewski, Tomek Chołoniewski, Ksawery Wojciński, Paulina Owczarek, Lori Duncan, Magdalena Ptasznik, Michał Dymny, Dominik Borkowski, Małgorzata Haduch i Przemek Kamiński.

Kolejny Free The Dance odbędzie się 7 listopada!

19.09.2012r., Kraków

Klub Alchemia, godz. 21:00

bilety: 10 zł ulgowy; 15 zł normalny