KONKURS!!! - Michał Tokaj Trio w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego

Autor: 
Redakcja
Autor zdjęcia: 
mat. promocyjne

Miłośnicy fortepianowego kusztu Michała Tokaja nie mieli łatwo w ostatniej dekadzie. Ten znakomity pianista, zapewne jeden z najwikęszych na polskiej scenie jazzowej postanowił nie rozpieszczać swoich fanów solowymi czy może raczej autorskimi nagraniami. Potrzeba było 10 lat by powrócił na scenę jako lider. Tyle minęło od czasu wydania skądinąd znakomicie przyjętej i przez fanów i przez krytykę płyty "Bird Alone".

Od prawie miesiąca możemy jednak cieszyć się w końcu jego najnowszą albumem "The Sign", wydanym przez słowacką firmę Helvetia, którego rynkowa premiera miała miejsce 13 listopada 2014 roku. Z tej okazji też Michał Tokaj i jego trio (Michał Barański - kontrabas, Łukasz Żyta - perkusja) ruszyło w trasę koncertową, raz jako samodzielny zespół, raz jako członkowie kwartetu legendarnego saksofonisty Benniego Maupina, z któym zagrali kilka koncertów ot choćby we Francji, w tak słynnych miejscach jak paryski klub The Sunset.

Dzisiaj Michał Tokaj objawi się warszawskiej publiczności w Studiu Koncertowym im. WItolda Lutosławskiego, a dla naszych czytelników wraz z MIchałem przytgotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Zatem kto jako pierwszy napisze do na, na nasz adres mejlowy, że w koncercie chciałby wziąć udział ten w pomikołajkowym prezencie bilet od nas otrzyma