Jazzarium Cafe!!!

Autor: 
Redakcja

Udało się! Po czterech miesiącach i jednym tygodniu od uruchomienia naszego portalu, mamy przyjemność zaprosić wszystkich do Jazzarium Cafe!!!

Dla części z naszych czytelników miejsce to znane jest Corner Cafe, przy ulicy Wilczej 50/52 (na rogu z ulicą Poznańską). Tam rozdajemy nagrody w naszych konkursach. Teraz naszej pozainternetowej działalności w Jazzarium Cafebędzie jeszcze więcej!!

W każdy piątek będą się tu odbywały spotkania z muzykami - prowadzić je będą na zmianę Maciej Karłowski i Kajetan Prochyra - znani Wam doskonale z portalu jazzarium.pl. Spotkania te będą miały otwartą formę - wywiadu, prezentacji ulubionej muzyki, mini koncertu a niekiedy po porostu spotkania z miłośnikami niebanalnej muzyki.
Co sobotę, a w październiku co czwartek, wieczorami, swoją ulubioną muzykę prezentował będzie Mariusz Adamiak - twórcy festiwalu Warsaw Summer Jazz Days, szefa kultowego Akwarium, chyba nikomu przedstawiać nie trzeba.

Przede wszystkim jednak chcemy, by Jazzarium Cafe, mimo kawiarnianej bardziej niż klubowej, przestrzeni, stało się ważnym miejscem na jazzowej mapie Polski. W tej niewielkim miejscu udało się nam zmieścić maleńką scenkę - idealną na bardzo kameralne, acz intensywne koncerty.
 
Od października w każdy sobotni wieczór planujemy organizować w Jazzarium Cafe koncerty. 3 października wystąpi u nas Marcin Olak - świetny gitarzysta młodego pokolenia.

 

21 października pierwsza duża niespodzinka: na scenie Jazzarium Cafe wystąpi z recitalem Giulia Tellarini - katalońska wokalistka, znana m.in. ze ścieżki dźwiękowej do filmu Woody’ego Allena “Vicky, Cristina, Barcelona”

Co ciekawe, Giulia zakochana jest w Warszawie - tym razem nie jest to jednak tylko marketingowy chwyt - artystka ma w swoim reprtuarze piosenkę o Warszawie, a do stolicy przyjeżdża by nakręcić do niej teledysk.
Przed koncertem z pewnością uda się porozmawiać o tym z Giulią podczas spotkania z fanami w Jazzarium Cafe.

Poza wydarzeniami specjalnymi Jazzariu Cafe, jak sama nazwa wskazuje, jest kawiarnią - z dobrą kawą, ciastem, ciepłymi posiłkami. Wieczorem wystój wnętrza nieco się zmienia. Kawiarniany kontuar podnosi się do góry, zammieniając w bar, który czeka na gości do godziny 23:00.
Dumni również jesteśmy z wystroju kawiarni... Co bardziej doświadczeni w klubowych bojach goście odnajdą w wyposażeniu Jazzarium Cafe różne pamiątki z Akwarium. Szukajcie, a znajdziecie...

Chcemy by Jazzarium Cafe było, podobnie jak nasz portal, miejscem otwartym na wszelkie kreatywne projekty. To dla Was jest ta mała, ale gościnna przestrzeń!!

W piątek, po zmroku, zapraszamy na zaświecenie napisu nad wejściem do Jazzarium Cafe.
W sobotę o 20:00 na spotkanie ze swoją ulubioną muzyką zaprasza Mariusz Adamiak. Wtedy w Jazzarium Cafe sporo niespodzianek (płytowych) dla naszych Gości!
 
Zapraszamy i czekamy na Wasze komentarze i sugestie!
Na koniec zdradzimy tylko, że to nie koniec naszych jesiennych niepodzianek...
Pozdrawiamy!
Redakcja Jazzarium.pl
Tagi: