Jazz Jantar 2020 w letnim plenerze: O.N.E. Quintet / ONE

Autor: 
Redakcja (materiały promocyjne)

Ladies First czyli O.N.E Quintet zagrają dzisiaj w plenerach gańskiego Klubu Żak w ramach letniej edycji Jazza Jantar.

Zespół tworzą przedstawicielki młodego pokolenia polskiego jazzu: saksofonistka Monika Muc (laureatka nagrody indywidualnej konkursu Powiew Młodego Jazzu 2017), znana gdańskiej publiczności skrzypaczka Dominika Rusinowska (pierwsza Polka w finale Konkursu im. Zbigniewa Seiferta, w 2016 roku, na którym zdobyła nagrodę publiczności), pianistka Paulina Atmańska (finalistka Jazz Juniors 2014, w 2016 roku trzecia nagroda w konkursie B-Jazz w Belgii), kontrabasistka Kamila Drabek (laureatka ubiegłorocznego konkursu Jazzowy Debiut Fonograficzny) i perkusistka Patrycja Wybrańczyk (uczennica Wydziału Jazzu ZPSM w Warszawie w klasie Krzysztofa Gradziuka).

Muzyka, którą tworzą korzeniami tkwi we współczesnym jazzie, hip-hopie i etno i właśnie ukazał się ich album „One”, o którym Bogdan Chmura w magazynie Jazz Forum pisał, że jest „znakomity – dojrzały, bezkompromisowy, obalający mity, łamiący konwencję”.

Koncerty odbędą się w plenerze, w ogrodzie Klubu Żak – liczba miejsc ograniczona do 150, udział w koncercie przy zachowaniu dystansu i w masce.

Karnety Festiwalowe 2020 – należy zrobić rezerwację na adres kasa@klubzak.com.pl – po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika kasy należy odebrać wejściówkę do g.19.30 w dniu koncertu.

Bilety: 10 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny; 20 zł – super zniżka* na Kartę do Kultury; 30 zł – bez zniżek 

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

 

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

Klub Żak, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197

 

Tagi: