Festiwal Made in Chicago kończy działalność

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

Właśnie dotarłą do nas smutna wiadomość. Po 12. edycjach poznański festiwal Made in Chicago kończy swoją działalność.

Jak piszą orgnizatorzy:

"Po 12 edycjach festiwalu Made in Chicago, podjęliśmy decyzję o zakończeniu inicjatywy w tej formule. Bardzo dziękujemy za sympatię, ciepłe słowa i gościnność, którą okazywaliście muzykom z Chicago przez ostatnią dekadę. Na pewno spotkamy się z nimi jeszcze raz. Tymczasem chcieliśmy bardzo podziękować Lauren Deutsch z Jazz Institute of Chicago za pomoc w organizacji festiwalu i nieoceniony wkład w ostatnie 12 lat. Bez niej i bez śp. Wojtka Juszczaka nie byłoby Made in Chicago. Nie zapomnimy poznańsko-chicagowskich koncertów oraz niezwykłych jam sessions w Meskalinie, które trwały do białego rana.

Przed nami nowe wyzwania i projekty. Serdecznie polecamy nowe przedsięwzięcie muzyczne beat2beat, które rozrusza Poznań od marca do czerwca. W ramach inicjatywy zagrają m.in. EABS, Mahalia Music, Linia Nocna, Yeah But No i YOACHIM.
Nie możemy także doczekać się spotkań z Wami w ramach akcji „Lato z Estradą” oraz podczas 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR i drugiej odsłony festiwalu Cały Poznań Ukulele."

Tagi: