Dziś premiera najnowszej płyty DIany Krall- Turn Up The Quiet

Autor: 
Redakcja (materiały wydawcy)
Autor zdjęcia: 
mat. promocyjne

Multiplatynowa wokalistka i pianistka jazzowa Diana Krall ogłosiła właśnie pierwszą część światowej trasy koncertowej promującej jej najnowszy krążek zatytułowany „Turn Up The Quiet” nagrany dla wytwórni Verve Records. Album pojawi się w sklepach  5 maja 2017. Najnowszy album Diany Krall to powrót do jazzu i wielkich amerykańskich standardów za sprawą współpracy z legendarnym producentem Tommym LiPumą.

Światowa trasa koncertowa rozpocznie się 2 czerwca w Minneapolis, w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy wystartuje 10 września w Vejle, w Danii. Pełna lista ogłoszonych koncertów na stronie www.dianakrall.com oraz poniżej.

Diana Krall to jedyna jazzowa artystka, która  zdołała ulokować aż osiem albumów na szczycie prestiżowej listy  Billbord Jazz Albums. Znakomite albumy przyniosły Dianie pięć nagród Grammy Awards, osiem nagród Juno Awards oraz dziewięć złotych, trzy platynowe i siedem multi-platynowych płyt na całym świecie. Unikalny talent Diany Krall sprawia, że jest ona dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki na świecie.

Lista miast, które w obrębie tej pierwszej części trasy odwiedzi DIana robi wrażenie - 32 koncerty w USA i 26 w Europie, a lista pewnie nie jest jeszcze zamknięta. Aż dziw bierze, że na liście miast nie ma ani jednego z Polski.

Tagi: