Druga odsłona cyklu "Pardon It’s Now" tym razem C.J. Boyd - Doministry Chicago Warsaw

Autor: 
Redakcja

Oto drugi koncert z niezwykłej serii „Pardon It’s Now!!!” w klubie Pardon To Tu. Tym razem znów dochodzi do niepowtarzalnego, bezprecedensowego spotkania dwóch muzyków, którzy nigdy wcześniej ze sobą nie grali, pochodzą z odległych krajów i mają świra na punkcie tworzenia.To muzyczne ryzyko, zabawa i przyjemność ze spotkania dwóch ludzi którzy ogromną część życia spędzają właśnie na muzycznych (i nie tylko) wojażach, eksperymentach i wyjątkowych spotkaniach.

Kim jest Doministry czyli DOminik Strycharski zapewne wszyscy czytelnicy Jazzarium.pl wiedzą doskonale. JEśli nie wszyscy to odsyłamy do wywiadu z Dominikiem, który jest tutaj. A oto krótka notka o drugim bohaterze sobotniego wieczoru.

C.J. Boyd jest twórcą i kontrabasistą który od lat jest właściwie w nieustającej trasie. Solowa działalność zajmuje większość jego czasu i wysiłku, ale stoi też na czele projektu Kirtan Choir (dawniej znany jako CJ Boyd Sextet), a także gra w zespole Move. Od marca 2008 roku, C.J. podróżuje po Ameryce Północnej i Europie, grając średnio 5 dni w tygodniu w bardzo różnych miejscach i sytuacjach, przebywając nie więcej niż tydzień lub dwa w jednym mieście. Podczas gdy wraca do swojej ojczystej ziemi podróżuje Jambulansem, przerobionym ambulansem, który został przystosowany do jazdy na oleju roślinnym. Co może wydawać się trochę prawie bezdomność z wyboru, w rzeczywistości jest swoistą, subtelną sztuką bycia zawsze u siebie w domu, niezależnie od lokalizacji. Muzyka jest dla niego wszystkim, domem bez fizycznego miejsca.

Pardon It's Now 2 - C.J. Boyd i Doministry

Klub Pardon To Tu, Plac Grzybowski, Warszawa
Sobota 17 grudnia, 20.00
Ticket 15/10 pln