Don’t Panic! We’re Live

Autor: 
Redakcja (materiały organizatora)
Autor zdjęcia: 
materiały promocyjne

Don’t Panic! We’re Live - Instytut Adama Mickiewicza przypomina cykl mini koncertów podczas akcji #KulturaZdalnie

Instytut Adama Mickiewicza od 11 lat promuje polską muzykę aktualną hasłem: Don’t Panic! We’re from Poland. Współpracuje z zagranicznymi partnerami, dzięki czemu polscy artyści są obecni na najważniejszych festiwalach, targach i konferencjach muzycznych, takich jak holenderski Eurosonic Noorderslag, czy hiszpańska Primavera Sound.    
                                                 

„Mini koncerty zarejestrowaliśmy w niebanalnej przestrzeni, w naszej siedzibie, na Mokotowskiej w Warszawie, we wnętrzach, w których na co dzień realizujemy nasze zadania, spotykamy się, dyskutujemy. Teraz pracujemy zdalnie, wielu z nas tęskni za tym miejscem. Tym bardziej chcemy przypomnieć sobie i publiczności te niezwykłe chwile. Również nasze hasło, z którym wychodzimy do zagranicznej branży muzycznej – Don’t Panic! We’re from Poland – nabiera teraz dodatkowego znaczenia.” – mówi Barbara Schabowska, p.o. Dyrektora Instytutu Adama Mickiewicza.

W siedzibie Instytutu Adama Mickiewicza na Mokotowskiej w Warszawie zagrali dla nas BOKKA, KAMP!, Trupa Trupa, Dagadana, Paula i Karol oraz Masecki/Rogiewicz. Minikoncerty Don’t Panic! We're Live zostały zarejestrowane w 2019 r. podczas obchodów dziesięciolecia programu Instytutu Adama Mickiewicza Don’t Panic! We’re from Poland.

Playlista Don’t Panic! We’re Live dostępna jest na youtube Culture.pl: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMOS_zT6NThXQ5cWgb8iOHoCQD51Jox65

Tagi: