Debashish Bhattacharya Trio i goście w Pardon, To Tu

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

25 lipca w Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze, czeka nas podwójny koncert. W pierwszej cześci wieczoru wystąpi Debashish Bhattacharya Trio, do którego następnie dołączą Wojtek Traczyk i Hubert Zemler.

Mówi się o nim, że jest on największym współczesnym wirtuozem hinduskiej gitary slide, jednym z najwybitniejszych i najbardziej cenionych przedstawicieli muzyki hinduskiej. Nie ma co się dziwić: jest uczniem wielkiego Pt. Brij Bhushan Kabra i Ali Akhbar Khana, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy. Gra na instrumentach, które sam zaprojektował i wymyślił (m.in.: chaturangui ‒ 24-strunowy instrument o wyjątkowym brzmieniu) oraz prowadzi własną szkołę muzyczną Bhattacharya's School of Universal Music.

Pardon, To Tu przy Nowy Teatrze będzie gościł mistrz Pandit Debashish Bhattacharya wraz ze swoją córką wokalistką Anandi i bratem Subhasis Bhattacharjee grającym na tabli. Ale to nie wszystko: Tego wieczoru odbędzie się również drugi koncert, na którym u boku Debashish Bhattacharya wystąpią polski kontrabasista Wojtek Traczyk i perkusista Hubert Zemler - będzie to ich pierwsze koncertowe spotkanie i jednocześnie przedpremierowa zapowiedź płyty, która ukaże się wczesną jesienią 2018 roku w wydawnictwie Unzipped Fly Records. 

CO? – Debashish Bhattacharya Trio + W. Traczyk & H. Zemler
KTO? – Debashish Bhattacharya, Anandi Bhattacharya, Subhasis Bhattacharjee, Wojtek Traczyk, Hubert Zemler
GDZIE? – Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze
KIEDY? – 25/07/2018, 20:00
BILETY? – 39 PLN / 49 PLN 

Tagi: