Catapulta De Pols D’estrelles - prezent od Mikołaja

Autor: 
Redakcja

Dziś wszyscy zaglądamy w najróżniejsze zakamarki szukając podrzuconych przez Świętego Mikołaja prezentów. Przodują w tym najmłodsi, ale prawdę powiedziawszy miłośnicy muzyki, a płyt w szczególności mają coś z małych dzieci i chyba największą przyjemność im sprawia kiedy dowiadują się, że właśnie pojawia się nowy album z nieznaną jeszcze muzyka.

Skoro dziś są Mikołajki to Mikołaj Trzaska – artysta, którego przedstawiać nie potrzeba nikomu i który cieszy się nie tylko u nas nie małą sława ma dla nas dobrą wiadomość. W ubiegłym roku, w kwietniu Mikołaj spotkał się w Barcelońskim klubie Jamboree z tamtejszym młodym czarodziejem instrumentów perkusyjnych Vasco Trilla, nie tylko po to by cieszyć się przednimi katalońskimi winami i smakowitymi tapas, ale przede wszystkim po to by wspólnie muzykować ku uciesze zgromadzonej publiczności. Szczęśliwie tamten wieczór został zarejestrowany i plony owego muzykowania nie przepadły w mrokach niepamięci.

Z tym większą radością Fundacja Słuchaj prezentuje dziś tamten koncert wszystkim, którzy do klubu Jamboree wówczas nie dojechali. Dziś tamto granie ukazuje się na płycie kompaktowej pod nazwą Catapulta De Pols D’estrelles. Na saksofonie altowym i basowym klarnecie gra Mikłoaj Trzaska a za zestawem instrumentów perkusyjnych i perkusji zasiada Vasco Trilla.

 

Tagi: