4 koncerty Levity na Chłodnej25 - sesja przed nagraniem

Autor: 
Redakcja, mat pras.

Tuż przed nagraniem trzeciej płyty. Cztery koncerty. Z zupełnie inną muzyką. 4xLEVITY: 19, 20, 21, 22 lipca godz. 21.00 Chłodna 25. Składające się na cykl, cztery koncerty, na każdym różne piosenki. każdy utrzymany w innym charakterze, w których nastąpi sporo niespodziewanych eksplozji improwizowanych w przesterem na basie. 

"Będzie to muzyka śmiertelnie poważna, choć mogą przydarzyć się wesołe momenty." 

Jacek Kita - klawisze,
Piotr Domagalski - basy
Jerzy Rogiewicz - perkusja

bilety: 15 zł na pojedynczy koncert
karnet: 40 zł na wszystkie 4 koncerty 
(Uwaga: mamy tylko 40 karnetów!)

rezerwacje: biuro@chlodna25.pl

 

LEVITY

Zadebiutowali płytą „levity” wydaną w 2009 roku przez Lado ABC. Kolejny, podwójny album „Chopin Shuffle” (2010) to przewrotna interpretacja cyklu 24 preludiów Chopina, poszerzona brzmieniowo o instrumenty elektryczne (syntezatory, samplery, gitary basowe) i mistrzowską produkcję Marcina Borsa. W nagraniu wzięli udział znakomici goście z kraju i zagranicy: Toshinori Kondo (Jp), Gabriela Kulka, Tomasza Duda, Raphael Roginski i Grzegorz Uzdański.

Zespół znajduje się w stanie permanentnie przejściowym, swoją formułę stwarza wciąż od nowa, dlatego też po ich koncertach można spodziewać sie wszystkiego. „Chociaż wiadomo że na przykład raczej nie wyjdziemy na scenę z trzema bałałajkami” - twierdzą. Ich najnowszy album ukaże się na jesieni tego roku.

O LEVITY czytaj więcej tutaj.

Tagi: