12/14 Jazz Club Zaprasza - Marek Napiórkowski Trio

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

Marek Napiórkowski Trio, z materiałem z albumu "KonKubiNap” wystąpi 11-go grudnia w 12/14 Jazz Club.

Pełna ekspresji, improwizowana muzyka tria, znakomite, intuicyjne porozumienie między muzykami i otwarte formy utworów sprawiają, że każdy koncert zespołu jest niezapomnianym przeżyciem – tak o muzyce tria wypowiadają się komentatorzy muzyczni.
"Niezwykłe jest to, jak duch improwizacji niesie nas co wieczór w inne rejony muzycznych światów" - powiedział PAP lider zespołu Marek Napiórkowski. "Wybierając wersje koncertowych wykonań na płytę 'KonKubiNap' cieszyło mnie bardzo to, że nasze koncerty różnią się od siebie, że stać nas na podejmowanie ryzyka we wspólnym muzykowaniu" - dodał gitarzysta.

Marek Napiórkowski nagrał ponad 140 płyt z różnymi wykonawcami sceny polskiej, m.in. z Henrykiem Miśkiewiczem, Urszulą Dudziak, Anna Marią Jopek, Krzysztofem Ścierańskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Tomaszem Stańką i Dorotą Miśkiewicz. Współpracował również z gwiazdami światowego jazzu, m.in. z Patem Methenym, Richardem Boną, Mino Cinelu, Marcusem Millerem, Dhaferem Youssefem, Angelique Kidjo, Ivanem Linsem, Klausem Doldingerem.

CO? – Marek Napiórkowski Trio - KonKubiNap
KTO? – Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad
GDZIE? – 12/14 Jazz Club, Warszawa
KIEDY? – 11/12/2015, 19:30
BILETY? - 80 zł

Tagi: