Rafał Sarnecki Brooklyn Quartet

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Tygmont, Warszawa
Data: 
10.10.2011
Czas trwania: 
10.10.2011

Rafał Sarnecki Brooklyn Quartet 

Rafał Sarnecki - gitara
Colin Stranahan - perkusja
Glenn Zaleski - fortepian
Rick Rosato - kontrabas

COLIN STRANAHAN jest wielkrotnie nagradzanym muzykiem - między innymi Prezydenckim Stypendium za osiągnięcia artystyczne. W 2009 roku Stranahan występował w Indiach jako członek zespołu Herbiego Hancocka. Był też członkiem tria Kurta Rosenwinkela podczas jego ostatniej światowej trasy koncertowej.

GLENN ZALESKI pochodzi z Brooklynu i koncertuje zarówno w Nowym Jorku, jak i za granicą. Gra w duecie ze swoim bratem Markiem ("Duet Suite", 2011) i w trio Stranahan/Zaleski/Rosato. W 2011 roku Zaleski był finalistą w APA Cole Porter Fellowship in Jazz oraz Thelonious Monk Institute's International Piano Competition.

w 2005 roku, 16 letni RICK ROSATO został wybrany jako jeden z dziewięciu Kanadyjczyków na National Galaxie Rising Youth All-Stars Clinic, z którym to zagrał na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Ottawie. Od tamtej pory koncertował w wielu miejscach, zaczynając od małych klubów Jazzowych a kończąc na międzynarodowych festiwalach - między innymi w Bernie i Amsterdamie. Wśród nazwisk i zespołów z którymi gra można wymienić między innymi Ari Hoenig Quartet, Leboeuf Brothers Quintet oraz Aaron Parks.

Tygmont, godz. 20:00

Bilety: 30zl