Before Silesian Jazz Festival: Tin Men & The Telephone

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Klub Królestwo, Katowice
Data: 
06.11.2019
Godzina: 
19:00

14. Silesian Jazz Festivala się wielkimi krokami. 6 listopada jako wstęp do teogorcznej edycji festiwalu odbędzie się Before Silesian Jazz Festival.  W katowickim klub Królestwo wystąpi grupa Tin Men & The Telephone.

Holenderskie trio jazzowe znane z interaktywnych koncertów wraca do Katowic. To jedyny koncert, na którym telefony komórkowe powinny być włączone! Po raz pierwszy Tin Men & The Telephone wystąpili w Katowicach podczas Urodzin Miasta w 2018 roku. Teraz ich koncert zapowie rozpoczynającą się 29 listopada 14. edycję Silesian Jazz Festivalu.

Tin Men and the Telephone jest znane z wyjątkowych koncertów, podczas których, w przeciwieństwie do wszystkich innych, telefon komórkowy warto mieć włączony i z niego korzystać! Wszystko dlatego, że trio komunikuje się z publicznością za pomocą smartfonów i specjalnej aplikacji tinmendo (do ściągnięcia zarówno na Androida, jak i system iOS). Dzięki niej słuchacze koncertów decydują, w którym kierunku zmierza ich muzyka. Za pomocą swoich telefonów komórkowych dają znać muzykom, jak mają prowadzić swoją improwizację. Tin Men wciąga publiczność w prawdziwą, niemal fabularną grę, w której prowadzą opowieść za pomocą muzyki.
Tematem przewodnim koncertu będzie sport, jako że zbiega się z katowicką konferencją Światowej Agencji Antydopingowej WADA.
Bilety w cenie 30 i 20 zł (ulgowe) do nabycia na ticketportal.pl, kupbilecik.pl oraz przed koncertem

CO? – Before Silesian Jazz Festival: Tin Men & The Telephone
KTO? – Tony Roe Pat Cleaver, Bobby Petrov
GDZIE? – Klub Królestwo, Katowice
KIEDY? – 06/11/2019; 19:00
BILETY? – 30 zł/ 20 zł