Peter Gabriel Duo

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Klub Siedlisko, Gliwice
Data: 
16.05.2015
Godzina: 
20:00

16-go maja wszyscy wielbicieli twórczości Petera Gabriela oraz improwizacji na najwyższym poziomie powinni kierować się do Gliwic. Już w najbliższą sobotę wystąpi tam Peter Gabriel Duo. Koncert odbędzie się w klubie Siedlisko w Gliwicach.

Zespół składa się z dwóch młodych, utalentowanych muzyków jazzowych - Piotra Schmidta i Gabriela Niedzielana. Obaj mają na koncie udział w wielu prestiżowych projektach muzycznych i współpracę z gwiazdami pokroju Michała Urbaniaka czy Waltera Smitha III.


Duet w swych występach nawiązuje do repertuaru wokalisty - Petera Gabriela, grając jego największe hity - takie jak "My body is a cage" czy niezapomniany duet z Kate Bush "Don't give up" - w swych własnych, jazzowych aranżacjach, oraz swoje własne, autorskie kompozycje.

Peter Gabriel Duo to muzyka pełna zabawy, nagłych zwrotów akcji, prawdziwej improwizacji i pięknych melodii, która swą głębią i energią przemawia zarówno do początkujących melomanów jak i do ludzi dobrze osłuchanych, o wyrafinowanym guście.

CO? – Peter Gabriel Duo - Jazz Tribute to Peter Gabriel
KTO? – Piotr Schmidt, Gabriel Niedziela
GDZIE? – Klub Siedlisko, Gliwice
KIEDY? – 16/05/2015, 20:00
BILETY? – 25 zł