JAAA!

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze, Warszawa
Data: 
21.09.2017
Godzina: 
20:00

Pardon, To Tu kończy opiekę nad letnią klubokawiarnią przy Nowym Teatrze. 21 września na szesnastym i zarówno ostatnim koncercie, wystąpi jeden z najciekawszych polskich zespołów muzyki elektronicznej: JAAA! 

Muzykę JAAA! można nazwać transowym lotem w krainę wyobraźni. Dźwięki są dla zespołu narzędziem budowania opowieści tkanych emocjami. W czasach jednorazowych singli i łatwych playlist, ich koncepcyjny album to prawdziwy rarytas dla wielbicieli Thoma Yorke’a, Moderat, Sigur Ros czy Depeche Mode, które to inspiracje są, zdaniem wielu dziennikarzy i odbiorców, słyszalne w Remiku. Sami artyści od porównań stronią chcą, aby muzyka obroniła się sama.

Koncerty JAAA! są niepowtarzalnym i mocnym przeżyciem. Każdy koncert jest inny, gdyż muzycy nie boją się improwizować, używając różnych syntezatorów, własnoręcznie stworzonych sampli. Występom JAAA! towarzyszą także wyjątkowe animowane wizualizacje Karoliny Głusiec (wielokrotnie nagradzanej, ultra zdolnej animatorki). Emocjonalna muzyka i inspirowany nią obraz przenoszą publiczność w pełen przygód świat Remika.

Zespół powstał w 2013 roku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. "Od samego początku chodziło nam o robienie jak najlepszej muzyki; autentycznej i rozniecającej ogień. Takiej, której zawsze nam brakowało. Trzy różne głowy, z trzech różnych światów, z wolą przyjaźni i oddania, z potrzebą zrobienia czegoś nowego” – piszą o sobie członkowie JAAA! W składzie formacji mamy takich artystów jak: Kamil Pater – znany z Contemporary Noise Quartet, Quintet i Sextet, Marek Karolczyk – jedna druga duetu Napszykłat oraz Miron Grzegorkiewicz – grający w Daktari.

CO? – JAAA!
KTO? – Marek Karolczyk Kamil Pater Miron Grzegorkiewicz Karolina Głusiec
GDZIE? – Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze, Warszawa
KIEDY? – 21/09/2017, 20:00
BILETY? – 30 PLN (w dniu koncertu) / 25 PLN (przedsprzedaż)