SBB bez Urbaniaka na Warsaw Summer Jazz Days.

Niestety, planowany na 9 lipca 2014 roku pierwszy w historii wspólny występ Michała Urbaniak i SBB będzie musiał poczekać. Wybitny skrzypek i saksofonista trafił do jednego z warszawskich szpitali i jego stan nie pozwala w tej chwili na koncertowanie. SBB zagra jednak w Warszawie – Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Jerzy Piotrowski ukłonią się tym występem Michałowi Urbaniakowi i złożą mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

SBB pojawi się w Warszawie w składzie Skrzek – Anthimos – Piotrowski po raz pierwszy od… marca 1978 roku (w latach 1979-80 grali w składzie ze Sławkiem Piwowarem, w 1994 roku z Andrzejem Ruskiem i Januszem Hryniewiczem). Żelazny skład grupy występuje ponownie od kwietnia tego roku, prezentując przekrojowy materiał oparty na klasycznych utworach z lat 70. Na warszawski występ grupa przygotowała kilka nowych-starych, zaskakujących propozycji.

Dlatego – choć bez Michała Urbaniaka w roli gościa specjalnego – zapraszamy o godzinie 19:00, w środę, 9 lipca, do warszawskiej Soho Factory (ul. Mińska 25). Bilety znajdziecie tutaj.

I dobra wiadomość od organizatora: wszyscy którzy kupili bilety i przyjdą na ten koncert – otrzymają nagrywaną w trakcie koncertu płytę jako formę rekompensaty. Pierwszych 150 płyt będzie rozdanych tuż po koncercie a pozostałe po okazaniu biletu 10,11,12,13.07 od 18:30 do 22:00 w Soho

Tagi: