Nowa płyta Michaela "Patchesa" Stewarta - On Fire! już na sklepowych półkach.

Autor: 
Redakcja

Od wczoraj czyli od 1 października dostępna jest na naszym rynku najnowsza płyta Michaela „Patchesa” Stewarta – muzyka, który w trakcie swojej kariery  miał okazję współpracować z takimi sławami jak: Quincy Jones, George Duke, Marcus Miller, Earth Wind & Fire, Lenny White, Al Jarreau, Whitney Houston czy Dianą Ross. Choć lista współpracowników jest długa i amerykańska, to sam Pathes Stewart twierdzi, że jest chyba lepiej znany w Europie niż w rodzinnych USA.

 Album zatytułowany jest „On Fire” i jest efektem współpracy Stewarta z muzykami zarówno z USA, jak i Polski. W sesji nagraniowej wzięli udział Raul Midón, Dorota Miśkiewicz, Paweł Tomaszewski, Nick Smith, Marek Napiórkowski czy Paul Jackson Jr.. Udało się także zaprosić słynnego Kenny’ego Garretta. Oprócz tradycyjnego krażka CD w pły™ę można zaopatrzyć siętakę drogami internetowymi ot choćby w iTunes, Deezer, open Spotify:

Oto pełna lista zawartych na płycie utwóroów:

1. On Fire, 2. Child in me, 3. PatcheSteps, 4. Northern Star, 5. Feeling Good, 6. Shibuya Drive, 7. Rainy Night, 8. New Jazz Groove.