Duo bAgg*fisH i Kupa Gruzu w Teatrze Supernova

Autor: 
Redakcja, mat. pras.

29 listopada, w krakowskim Teatrze Supernova odbędzie się koncert duetu bAgg*fisH połączony performancem grupy Kupy Gruzu.

Marcos Baggiani i Michael Fisher dołączą do wspólnego wieczoru improwizacji z krakowskimi tancerkami. Spodziewamy się niezłego dymu! Inicjatorka wieczoru, Gosia Haduch, pozanała się z Baggianim w 2001 roku w Amsterdamie.  To właśnie tam obydwoje wsiąknęli w scenę free jazzu, grając z Mistrzami improwizacji, chociażby Wilbert de Joode, Andy Moor, Hilary Jeffery. Po wielu latach ich ścieżki spotykają się w Krakowie, gdzie w Teatrze Supernova pokażą niecodzienny show improwizacji.

Marcos ma trasę koncertową w Polsce z Michaelem Fisherem, z którym tworzą duet bAgg*fisH. Usłyszymy ich w drugim secie. 

Tymczsem tanecznie improwizować będą: Kasia Firlej, Małgorzata Haduch, Aniela Pramik, Dominika Wiak (gościnnie). Tym razem Kupa Gruzu (po raz trzeci w Supernovej) nastawia się na niezłe rumowisko, ponieważ po raz pierwszy do ułożonej struktury performensu, dołączają muzycy.

Program występu bAgg*fisH i Kupy Gruzu:

Set 1: Solo x 5

Michael Fisher - saksofon

Taniec:

Kasia Firlej, Małgorzata Haduch, Aniela Pramik, Dominika Wiak (gościnnie)

Set 2:

Marcos Baggiani - perkusja/ solo

Duo bAgg*fisH

Taniec:

Kasia Firlej, Małgorzata Haduch, Aniela Pramik, Dominika Wiak (gościnnie)


CO? – Koncert bAgg*fisH i Performance Kupy Gruzu
KTO? –  bAgg*fisH: Marcos Baggiani, Michael Fisher / Kupa Gruzu: Kasia Firlej, Małgorzata Haduch, Aniela Pramik, Dominika Wiak 
GDZIE? – Teatr Supernova, Kraków
KIEDY? – 29/12/2017, 20:30
BILETY? – 10 pln

Tagi: